Tchibo Büyük Beden: Madam’ın Büyük Beden Alışveriş Dosyası

0
714

Madam’ın Büyük Beden Alışveriş Dosyasına Tchibo Büyük Beden ile devam ediyoruz. Uzun bir aradan sonra seriye nihayet yeni bir firrma daha ekleyebilmenin sevincini yaşıyorum şuanda.

İlk olarak Bonprix ile başlattığım bu seride aynı zamanda en büyük dayanağım olan firmanın ülkemizden ayrılması ile beraber kaliteli ve uygun fiyatlı büyük beden kıyafetler satan yeni bir yer arayışına girdim. Ekşi sözlükte Bonprix başlığında birisi Tchibo Büyük Beden’den bahsettiğini görünce ben de bir şans vermeye karar verdim.

Şuana kadar Tchibo Büyük Beden‘den bir pantolon, bir kazak ve üç tişört aldım. İçlerinde hala satışta olanların linkini ve ürünlerin görselini de sizinle paylaşacağım. Beden olarak ürünlerin kalıpları bence çok değişken. Termal taytlarının en büyük bedeni çok çok küçüktü. Beni geçtim benden kırk kilo zayıf olan anneme dahi olmadı.

Pantolonların da bedenleri oldukça değişkendi aslında. Hepsini aynı beden sipariş etmeme rağmen kalıpları birbirlerinden farklıydı. Bir tanesi çok darken biri normal oldu örneğin.

Tchibo Büyük Beden Ürünler ve Kaliteleri: 

İlk olarak kazaktan başlayalım mı? Bu kazak aslında erkek reyonunda ama ben şarkı çalan bir kazak görünce duramadım ve satın aldım. Ben satın aldığımda fiyatı yarısıydı ama mevsim geçmiş olmasına rağmen fiyatı artmış nedense. Ben olsam yüz lira vermezdim diye düşünüyorum. Kalın ve sıcak tutan bir yapısı var ama nedense çabuk tüylenecekmiş gibi geldi bana. tchibo-buyuk-beden-pantalonTchibo Büyük Bedenden gelen birkaç pantolon arasından tutmaya karar verdiğim kot bu oldu. Beli lastikli olmasına rağmen görüntüsü normal kot gibi. Dar paça ve kalınlığı da orta ayarda. Genel olarak Tchibo Büyük Beden pantolonlar ile ilgili rahatsız olduğum şey tayt formunda olmaları oldu. Gelenlerin hiçbirisinde fermuar yoktu ne yazık ki. İade etmemin en büyük sebebi de bu oldu zaten. tchibo-buyuk-beden-bluz

Tchibo Büyük Beden ürünleri arasında alıp en memnun kaldığım ürün kesinlikle bu bluzlar oldu. Ön tarafı penye arka tarafı ise krep gibi bir kumaş. Ben aldığım sırada bluzun dört farklı rengi daha vardı ancak şuanda sadece bu kalmış. Penye kalitesi inanılmaz güzel. Hani buz gibi penyesi var derler ya aynen öyle.

Eğer büyük beden kıyafet arayışındaysanız Madam’ın Büyük Beden Alışveriş Dosyası H&M Plus Sizes yazım da ilginizi çekebilir.