The Body Shop All in One BB Krem

0
2094

İyi geceler, bu saatte yayınladığım ilk yazı bu sanırım ama bir türlü fırsat bulamadım. Yedinci BB krem incelememiz The Body Shop All in One BB krem üzerine.

The Body Shop hayvanlar üzerinde test yapmayan Peta onaylı bir Cruelty Free güzellik ve bakım markası. Benim markadan ilk alışverişim altı ya da yedi yık kadar önce başlamıştı. Şuanda her yerde gördüğümüz dört yüzeyli törpüler o zamanlar sadece orada vardı ve bayağı büyülenerek almıştım ve tamamen körelene kadar kullanmıştım.

Şuana kadar denediklerim arasında hala en iyisi olduğunu düşünsem de tırnaklarım çok güçsüz olduğu için artık yüzeyine zımpara işlemi uygulamaya gönlüm el vermiyor. Neyse anlayacağınız The Body Shop uzun zamandır ülkemizde satılan ve güzel ürünlere sahip bir marka. İçeriği de yine bir çok markaya göre oldukça temiz. BB kremi şuanda yaklaşık elli lira ve sadece 3 al iki ödelerde indirim oluyor onun dışında ben hiç rastlamadım. Peki bu paraya değer mi? Ona da hep beraber bakacağız.

Ürün 15 ml gibi az bir miktara sahip olsa da oldukça bereketli neredeyse bir yıl gidiyor. Yapısı oldukça ince ve elinize aldığınızda beyaz gibi bir rengi var belki de bendekinin en açık tenlere uygun olan “00” olduğu içindir. Yapısı ince ve sıvı olduğu için kolayca sürülebiliyor ve yedirilebiliyor olduğu için benim tercihim parmaklarımla uygulamaktan yana oluyor.

Ürünün kapatıcılığı oldukça az, ama yüze çok hoş bir ışıltı veriyor. İlk kullandığım gün yüzün çok güzel gibi yorumlar gelmişti hatta. Ama son zamanlarda bir türlü sevemedim çünkü en açık rengi olmasına rağmen turuncu bir renk veriyor, gün içinde bu turunculuk azalsa dahi tenle bütünleşmiyor. Sanırım ilk kullandığım zamanlar yazdan çıktığım için tenim daha koyuydu. O yüzden alırken önce testerını deneyip bir dolanın sonra alın derim.

Eğer teninize uyarsa ve az kapatıcı, temiz içerikli, aydınlık görünüm veren bir BB krem arıyorsanız sizin için biçilmiş kaftan. Ancak tenime uymadığı için ben kesinlikle bir daha almam, gerçi uysaydı da o fiyata onu alır mıydım biliyorum sanırım yine de almazdım.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here