The Face Shop Mini Pet El Kremi

0
135

Uzun bir aradan sonra nihayet bir K-Beauty ürünü ile karşınızdayım. Bu güzelliği fotoğraflarını çekmeme rağmen nasıl atlamışım bilmiyorum. Hazır görsel bulsam da bir an önce bir şeyler yazsam diye düşünürken karşılaşınca nasıl mutlu oldum anlatamam. Beni uzun zamandır takip ediyorsanız kore kozmetiğine olan derin tutkumu da biliyorsunuzdur. Özellikle dünya tatlısı ambalaları olduğunda asla ama asla karşı koyamıyorum. The Face Shop Mini Pet El Kremi de gördüğünüz üzere tatlış ambalajı ile kalbimi çalan kore kozmetiği ürünlerinden birisi.

Aslında malum kur ve yurt dışı alışverişlerinin her geçen gün zorlaşmasından dolayı uzun zamandır Türkiye dışından kozmetik alma şansım olmuyor. Ama zamanında stokladığım epeyce ürün var elimde. The Face Shop Mini Pet El Kremi de yine uzunca bir zaman önce yedeklediklerim arasındaydı.

Bu seriye ait toplam dört farklı hayvan figürünün olduğu farklı kokularda el kremleri mevcut. Ben hem kokusu hem de renklerinden dolayı 01 numarayı seçmiştim. Parfümlü ürünlerde en sevdiğim kokulardan birisi bebek pudrası. The Face Shop Mini Pet El Kremi bu kokunun kesinlikle hakkını veriyor.

The Face Shop Mini Pet El Kreminin gördüğünüz gibi çok sıvı olmayan katıya yakın bir kıvamı var. Yağ bazlı bir el kremi. Bu açıdan sürdüğünüzde emilmesi bir tık daha uzun sürse de bence su bazlı olanlardan çok daha iyi nemlendiriyor. Kavanozda toplam 30 ml ürün mevcut. Ben The Face Shop Mini Pet El Kremini çalışma masamda tuttuğum için bende uzunca bir süre gitti. Yeni yeni bitmeye başladı diyebilirim. Bittiği zaman da evdeki büyük boy ürünlerden içine koyup kullanmayı sürdürmeyi düşünüyorum.

Ben ne kadara aldım tam hatırlayamıyorum. 5 dolar civarı olmalıydı. Burada satış yapan sayfalardan 70-80 lira verip almaya değer mi? Bana sorarsanız hayır. Krem kalitesi olarak bulamayacağınız bir ürün değil çünkü. O parayı tamamen ambalaja vermiş gibi olacaksınız. Ancak eğer yurt dışından alışveriş yapma şansınız varsa deneyebileceğiniz bir ürün.

Diğer Kore kozmetiği ürünü incelemelerimi okumak isterseniz sizi buraya alalım. Bir dahaki yazıda görüşmek üzere. -xoxo, madam kişot