The Switch – Cuma Ritüeli 43

1
767

Herkese merhaba, blogun en düzenli yazı kategorisi olan Cuma Ritüeli bir aydan fazla zamandır bomboştu, sınavlarım, bilgisayarımın bozulması derken 43. Cuma Ritüeli’ni yazmak bu güne ve bu filme kısmetmiş.

The Switch 2010 ABD yapımı bir komedi filmi. Öyle çok beklenmedik aşırı farklı bir hikayesi yok bana göre, ama klişe de değil kesinlikle. Başrollerini Jennifer Aniston ve Jason Bateman’ın paylaşıyor olması bile benim hoşuma gitmesi için bir sebep olabilir tabii, ikisini de çok beğenirim zira. Ancak düşününce öyle değil hakikaten vaktinizi verip izleyebileceğiniz güzel bir film. Hele de benim gibi J.Aniston hayranısıysanız çok daha güzel geçecektir

The Switch

Filmin konusunu filmin tamamını ortaya sermeden nasıl anlatacağımı bilemedim bir türlü. Sanırım kısaca en yakın arkadaşı olan Kassie yapay döllenme yoluyla bebek sahibi olmaya karar verince heyecana kapılıp ortalığı birbirine katan Wally’nin kendisinin bile hatırlamadığı koca bir hataya yol açması ile ardı sırası kesilmeyen olaylar silsilesi ve sürpriz gelişmeler diyebiliriz, değil mi?

Neyse ben anlatamadıysam bile fragmandan anlarsınız diye umuyorum. Ayrıca filmde bir sürü güzel şarkı da çalıyor benden söylemesi. Umarım filmi beğenerek izlersiniz, eğer bana mutlaka izlemelisin dediğiniz film önerileriniz varsa, yorum olarak bırakırsanız müteşekkir olurum efendim, iyi haftasonları!

xoxo, madam kişot

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here