Tony Moly Pocket Bunny Sleek Mist

0
552
madam_kisot_güzellik_blogu

Kore ürünlerinin en güzel yanlarından birisi şüphesiz dünya tatlısı ambalajları! Öyle ki genellikle boşalan kutularını atmaya kıyamayıp organizer olarak kullanmaya devam ediyorum. Tony Moly markasına ait Pocket Bunny serisinden yağlı ve sorunlu ciltler için tasarlanmış Sleek Mist bugünkü blog konuğumuz. Ben Tony Moly Pocket Bunny Sleek Mist ürününü Güney Kore’den getirtmiştim. Artık Ulta’da da satılıyor. Yani ABD’ye giden bir arkadaşınızdan ya da Amerika Postası gibi hizmetlerden faydalanarak ürünü elde edebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi Tony Moly Pocket Bunny Sleek Mist dünya tatlısı bir ambalaja sahip. Bu ambalaj ile ilgili tek olumsuz yorumumu çantaya attığınızda plastiğinde çatlaklar oluşabilmesi. Bu yüzden yanınızda gezdirmeye çok uygun diyemiyorum. Ürün yağlı ve hassas ciltler için sebum üretimini minimum düzeye indirmeyi ve cildinizi nemlendirmeyi vadediyor. Aynı zamanda uyguladığınız makyajın da daha uzun süre kalıcı olmasını sağlıyor. tony_moly_pocket_bunny

Ben ürünü özellikle yağlanma için kullandım. Makyaj süresini uzatmayı ise sadece blog için denedim. İlk önce sebum dengesi ile ilgili etkilerinden bahsetmem gerekirse, bence oldukça işe yarayan bir ürün. Sıktığınız zaman cildinizin kadifemsi bir hal aldığını hissediyorsunuz. Yağlanmayı gün içerisinde de en aza indiriyor. Ben sadece Tony Moly Pocket Bunny Sleek Misti sıkıp makyaj yapmadan sağlıklı bir cilt ile güne devam etmeyi çok seviyorum.

Yapılan makyajın ömrünü uzatmada ise makyaj sabitleyici spreyler kadar başarılı değil. Zaten ürünün de ana hedefi bu değil. Ancak sebum miktarını minimuma indirdiği için otomatik olarak makyajınız da cildinizde daha uzun süre herhangi bir rötuş gerektirmeden kalıyor. Tony Moly Pocket Bunny Sleek Mistin kokusu bana beyaz sabunu andırıyor. Çok hafif bir kokuya sahip zaten. Ben ürünün yarısındayım bittiği zaman tekrar getirtmeye çalışacağım. Eğer erişiminiz varsa mutlaka göz atın derim!

Unutmadan Kailijumei ruj çekilişi Instagram profilimde hala devam ediyor! Katılmayı unutmayın. Bir dahaki yazıda görüşmek üzere kendinize iyi bakın. -xoxo, madam kişot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here