TonyMoly Cat’s Wink Clear Pact

0
859

_DSC2309
Herkese yeniden merhaba, haftaya renkli bir başlangıç yapmaya ne dersiniz? Beni uzun zamandır takip ediyorsanız Kore ürünlerine ne kadar meraklı olduğumu ve ne kadar sevdiğimi bilirsiniz. Bu sevgimde paketlerinin tatlılığı ve ürünlerinin fiyat kalite performansının etkisi de çok büyük. Bundan birkaç sene önce Kore ürünleriyle yeni tanıştığım zaman göz koyduğum ürünlerden birisi TonyMoly Cat’s Wink Clear Pact’ti. Aslında genel olarak TonyMoly markasının Cats Wink serisine aşık olmuştum da diyebiliriz. Aradan geçen uzun zamandan sonra bu sene TonyMoly Cat’s Wink Clear Pact ile yollarımız tekrar kesişti.

Hi everyone, what about starting this week cheerfull? If you are following me for a long time you would know that I love Korean products. I love how cute their packagings and how good their quality-price performance. I was sneaking TonyMoly’s Cats Wink rage for a long time. After a while I finally get TonyMoly Cat’s Wink Clear Pact

_DSC2311TonyMoly Cat’s Wink Clear Pact pudra içerisinde kendi pudra süngeri ile geliyor. Kapağında oldukça iş gören bir de aynası var. Çok hafif tatlı bir kokusu var. Yapısı oldukça ince ve aplikatörü ile çok kolay bir şekilde uygulanıyor. Uzun zamandır kullandıklarımın aksine -neredeyse beş sene- bu pudra transparan değil yani renk veriyor. Bu yüzden makyaj sabitleme için pek ideal olduğu söylenemez.

After five years this is the first un-translucent powder I’m using. So its not the best powder to set your makeup. It comes with a sponge aplicator which surprisingly works very good, and it has a nice mirror in it too. It has a slight sweet scent. It has a really thin texture. _DSC2320

Bendeki rengi 01 Clear Skin. Rengi burada biraz açık olsa da yüzümle bütünleşiyor. Pudrayı bazsız ve fondotensiz tenime sadece parlamayı kontrol altına almak için uyguladığımda 3 saat sonra tekrar t bölgemde parlama olduğunu fark ettim. Benim genel anlamda çok severek kullandığım bir ürün oldu. Eğer satın alma şansınız olursa size de öneririm.

I got mine in 01 Clear Skin. On my finger swatch it is looking so white but it matches with my face. I used it without foundation and primer to test out, and my T-zone start shining after 3 hoursTonyMoly Cat’s Wink Clear Pact is a powder that I enjoy using, I give it 3,5* /5*.

xoxo, madam kişot 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here