Too Cool For School Pumpkin Sleeping Pack

0
460
Too-Cool-For-School-Pumpkin-Sleeping-Pack

Too Cool For School Pumpkin Sleeping Pack belki de en sık bahsettiğim favori ürünlerimden birisidir. Daha önce 2017’nin en iyi cilt bakım ürünlerinde ve cilt bakımı favorilerimde ve defalarca da Instagram storylerinde sizlerle paylaşmıştım. Sonunda Too Cool For School Pumpkin Sleeping Pack ürününü neden bu kadar çok sevdiğimi size detaylıca anlatabileceğim.

Yapısı ve Etkileri:

Too Cool For School Pumpkin Sleeping Pack’in en büyük iddiası gece boyunca cildinizi daha ışıltılı ve sağlıklı bir forma kavuşturması. Aslen bir gece maskesi olsa da ben ürünü o kadar çok sevmiştim ki gündüzleri de kullandım. Bir şeye benzetemediğim çok hafif bir kokuya sahip. Bu yüzden rahatça kullanabildim. Bazı gece kremleri ve maskelerindeki o parfüme boğulma hissini asla yaşamadım. Too-Cool-For-School-Pumpkin-Sleeping-Pack

Too Cool For School Pumpkin Sleeping Pack kremsi bir yapıya sahip. Yüzünüze kolayca yedirebiliyorsunuz. Benim bu ürünü bu kadar çok sevmemdeki en büyük sebeplerden birisi de cilde çok çabuk oturması. Yani sürdükten bir dakika sonra yapışkanlık ya da tabaka gibi bir his asla olmuyor. Normalde kullandığım gece maskeleri yoğun nemlendiren yapılarından ötürü birkaç dakikadan önce cildimle bütünleşmiyor. 

Too Cool For School Pumpkin Sleeping Pack bu konuda beni çok memnun etmişti. İkinci memnuniyetim ise tabii ki etkisi oldu. Cildime sürdüğümde gerçekten bir fark yarattığını hissettiriyor. Yüzümde anında bir aydınlanma ve pürüzsüzlük -geçici de olsa- hissi yaratıyor. Tabii ki bu pürüzsüzlük yüzünüzü yıkayana kadar devam ediyor. 

Cildimi porselen gibi yaptığı için de ben aslında gece maskesi olarak üretilmiş olan Too Cool For School Pumpkin Sleeping Pack ürününü sık sık gündüz de makyajımın altına baz gibi kullandım. Fondoten ve ten ürünlerinin cildimde çok daha pürüzsüz bir şekilde durmasını sağlıyor. Too Cool For School Pumpkin Sleeping Pack’i kullandığım süre boyunca makyaj bazı kullanma ihtiyacı hissetmedim. 

Bu durum da fiyatı biraz yüksek olan ürünün iki amaçlı kullanımı ile daha makul bir hal almasını sağladı diyebilirim. Şuanda ne yazık ki Sephora Türkiye‘de satışa sunulan Too Cool For School ürünleri arasında yer almıyor. Ancak Yesstyle gibi sitelerde şansınızı deneyebilirsiniz.

Kaleme almış olduğum diğer Kore Kozmetik ürünlerini okumak için buraya tıklayabilirsiniz. -xoxo, madam kişot 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here