Trend Alarmı: Püskül

0
887

2014 ne ara başladı ne ara bitiyor? Ne ara geçti koskoca 11 ay ben anlayamadım anlayanınız var mı? Bu yılın son ayına sezonun en dikkat çekici trendlerinden biri ile püskülle açıyoruz.

MADAM KİŞOT

Püsküller birkaç yıldız hayatımızda, özellikle de çantalarda, ama bu sezon bütün parçalarda püskülleri görüyoruz hem de çokça.Valentino, Micheal Kors, Lanvin, Roberto Cavalli gibi modanın dev isimleri podyumlarını püskülsüz bırakmadı. İster büyük parçalarda ister küçük parçalarda olsun, bu sene püskülden kaçışımız yok.

2014-11-26_21h04_54

Kazak: chicnova.com

Pantolon: whistles.com

Ayakkabı: Nike

Çanta: Mansur Gavriel

Saat: Micheal Kors

Oje: Forever 21 

Eğer henüz alışma devresindeyseniz püskülü ana parçalarda kullanmak yerine yukarıdaki gibi küçük detaylarda ya da aksesuarlarınızda kullanın. Püskül geceye gündüze, spora şıka kısacası her türlü moda kolaylıkla adapte edilebilen bir detay, kombinlerken bu esneklikten faydalanın! Şık kazağınızı ve kumaş pantolonuzu sneaker ve sırt çantası ile kombinleyerek gündüz işte/okulda kullanın akşam  sneakerları stilettoyla sırt çantasını ise clutchla değiştirin ve “Ta da!” partiye gitmeye hazırsınız!

2014-11-26_20h47_15

Etek: Tim Ryan

Üst: nelly.com

Hırka: warehouse.co.uk

Çanta: Victoria Bechkam

Ayakkabı: Nly -nelly.com-

Parfüm: Dior

 Eğer kim korkar püskülden diyorsanız işiniz çok kolay, çünkü bu sezon bütün markalar emrinize amade. İster elbise, ister eteklerde kullanın siz yürüdükçe ahenkle dans eden püsküllerin gününüze neşe katacağı kesin. Gündüz hırka ile stilinizi tamamlayıp ofis şıklığını yakalayın. Akşam ise tek yapmanız gereken hırkayı atmak, yüksek ökçeleriniz ve göz kamaştırıcı üstünüzle parıldayın!

xoxo, madam kişot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here