Uzun Yolculukların Kurtarıcısı; Sidekicks Katlanabilir Babetler

2
4053

51bM8LTZ09L._SY395_

Herkese iyi pazarlar diliyorum umarım bu haftayı mutlu bir şekilde sonlandırırsınız ve önümüzdeki haftaya daha da mutlu başlarsınız. Bugün sizlere Gratis’e bir kaç ay önce gelmiş olan katlanabilir Sidekicks babetlerden bahsetmek istiyorum. Ben Armutlu’ya gitmeden önce Gratis’te bu cicileri görünce sevindirik oldum hemen kaptım siyahını, yıllardır Vogue vb. dergilerde gördüğümüz katlanabilir babetlerin ülkemize gelmesi beni gerçekten çok mutlu etti. Ayakkabılar S-M-L-XL olmak üzere dört farklı bedende aşağıda görmüş olduğunuz birbirinden güzel dört renkle satılıyor.

IMG_7250

Fiyatı 24,95 

Ben ayakkabıların en çok nelerini sevdim?

  • Katlanabilir oluşunu,
  • Kendine ait şık bir çantası olmasını,
  • Derisinin yumuşaklığını,
  • Fiyatını.

2014-08-16_20h35_27

Nesini sevmedim?

  • Tabanı çok ince bence biraz daha kalın olmalıydı,
  • Yurtdışındaki desenlerden gelmemiş olmasını,
  • Katlama yerlerinden derisinin soyulmuş olması (farkedince değiştirmek için gittim diğerleri daha beterdi).

IMG_7246

 

Ben 40-41 numara giyiyorum XL’ı tam oldu

Şimdi diyeceksiniz ki rahatlığı için neden hiçbir şey dememiş? Çünkü tatilden önceki gün valizle ayak tırnağımı çatlattım hala kapalı bir şey giyemiyorum. Ama bunun da çaresini buldum! Armutlu tatilimizde sevgili Safiş ayakkabıları bizim için denedi. Ben de ona merak ettiğim, sizin de edebileceğinizi düşündüğüm şeyleri sordum.

Rahat mı,  vurdu mu? Rahat ve vurmadı; bazı babetlerde çorap giymeden rahat etmek mümkün olmuyor ama bunlar öyle değil çoraba ihtiyaç durmadan rahatça giymek mümkün. 

Sence nerelerde giyilebilir? Bence banka gibi sürekli topuklu giyilmesi gereken işyerlerinde molalarda kadınların ayaklarını dinlendirmesi için ideal, araba sürerken giymek için de kullanılabilir  mesela. Tabii bir de düğün vb. özel günlerde topuklu ayakkabılar rahatsız ettiğinde kurtarıcı olarak kullanılabilir.

En beğendiğin ve en beğenmediğin özellikleri neler? En beğendiğim özelliği derisinin yumuşak olması ve çantada taşınabilecek boyutta ve ağırlıkta olması. En beğenmediğim özelliği de İstanbul’da şehir hayatında günlük olarak sokakta giyilemeyecek olması.

2014-08-14_12h57_27

Umarım aklınıza takılabilecek her şeyi cevaplayabilmişizdir, Safiş’e bir kez de sizin huzurunuzda teşekkür ediyorum sorularımı cevapladığı için ve buradan Sidekicks ve Gratis Türkiye yetkililerine sesleniyorum bize de yukarıdaki modellerden getirin lütfen, özellikle de yılan derisi desenlisinden 🙂 Son olarak da bu hafta Pinterest’te denk geldiğim ve çok hoşuma giden bir resmi sizinle paylaşarak yazımı sonlandırmak istiyorum umarım siz de beğenirsiniz.

10622044_10204689024766910_1754182679_n

xoxo, madam kişot

 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here