W7 In the Buff Far Paleti

0
1780

Bugünün blog konuğu Urban Decay Naked 2’ye dupe olarak gösterilen W7 In the Buff far paleti.

W7 In the Buff Far Paleti

Palet metal bir kutu içerisinde geliyor, içerisinde Naked 2’de de olduğu gibi 12 adet far var, mat ve simli farlar karışık bir şekilde paletteki yerini almış.

W7 In the Buff Far Paleti Renkler doğal tonlarda ve birçok farklı makyaj çıkarılabilecek renk çeşitliliğinde. Paletin içinde birbirinden sadece birkaç ton farklı olan renkler var ancak ben o tonları çok sevdiğim için rahatsız olmanın aksine memnun oldum. Paletin içerisinden bir de fırça çıkmıştı ama bir türlü bulamadım ne yazık ki.

W7 In the Buff swatchesFarların swatchlarını kuru ve bazsız olarak yaptım. Renkler gerçekten birbirinden güzel, metalik olanlar mat olanlardan çok daha yumuşak ve pigmentli. En baştaki bej rengi mat far kolumda neredeyse hiç görünmüyor ancak bu biraz da benim ten rengime olan yakınlığı ile alakalı. 2. ve 4. renkler ise daha önce birbirlerine benzettiğim iki renk, sizce de çok benzemiyorlar mı? Palette en başarısız olduğunu düşündüğüm renk en sağdaki mat siyah, pigmentasyonu diğer renklere göre oldukça zayıf. Genel olarak içerisindeki metalik renklerin doku ve yapısına hayran olduğum oldukça kullanışlı bir palet. W7 In the Buff paletini çeşitli Instagram satıcılarında bulabilirsiniz.

xoxo, madam kişot

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here