Watsons Radiant And Brightening Yüz Maskesi

0
824

Mutlu pazarlar! Postun yayınlanacağı gün pazar olunca cilt bakımına dair bir şeyler paylaşmak istedim. Eminim ki pazar günleri yeni haftanın stresine girmeden önce kendini şımartan bir tek ben değilim. Genellikle pazar günlerini evde spa keyfine çevirmeye çalışıyorum. Sürekli olarak aynı ürünleri kullanmak bu işi biraz sıkıcı bir hale getirebiliyor. Bu yüzden genelde ana maskelerimin yanında Sheet Mask dediğimiz kağıt maskelerle farklı ürünleri bu ritüelin içine katıyorum. Bugün size anlatacağım maske Watsons‘ın Kore üretimi maskelerinden birisi. Birçok farklı seçeneği bulunan bu maskeler içerisinde benim tercihim Watsons Radiant And Brightening  (nemlendirici ve aydınlatıcı) yüz maskesinden yana oldu. Watsons Radiant And Brightening Yüz Maskesi Maskenin amacı cildi nemlendirmek ve cildi aydınlatıp beyazlatmak. Özellikle cildinde kızarıklık ve sivilce izi gibi sorunlar olanlar için ideal özellikler. Paketin içerisinden bir adet sheet mask çıkıyor. Oldukça büyük ve ıslak, yapısı biraz yapış yapış. İçeriğinde birçok bitki özü yer alıyor. Bunlardan en dikkat çeken bitki ise arbutinOsaka üniversitesinde yapılan araştırmalara göre Arbutin özü ciltteki lekelerin giderilmesinde %40 daha etkili bir sonuç sağlıyor. Peki Watsons Radiant And Brightening  (nemlendirici ve aydınlatıcı) yüz maskesi iddialarını yerine getiriyor mu?

  • Cildi gerçekten çok iyi nemlendiriyor, maskeden sonra yüzünüzün pamuk gibi olduğunu ve bunun bir iki gün devam ettiğini hissediyorsunuz.
  • Cildi beyazlatıyor mu? Açıkçası aman aman bir fark göremedim. Ama zaten tek kullanımda beyazlatması pek de mümkün değil.
  • Cildi aydınlatıyor, nasıl desem beyazlatmak değil de ışıltı katıyor gibi. Yani yüzünüz daha sağlıklı, cildiniz daha ışıl ışıl oluyor. Bu da az da olsa beyazlatmış hissi veriyor.

Net hatırlayamıyorum ancak 5 TL olması lazım. Hatta sanırım 1+1 indirimleri ile tanesi 2.5 TL’ye gelecek şekilde almıştım. Elimdeki sheet maskler bittiği zaman tekrar satın alabileceğim bir ürün. -xoxo, madam kişot 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here