Wet n Wild Art in the Streets Far Paleti

0
1677

Herkese yeniden merhaba! Yazın enerjisi beni de vurmuş olacak ki Wet n Wild Türkiye’ye ilk geldiği zamanlarda almış olduğum Art in the Streets far paletini ancak şimdi yazıyorum.

IMG_20150811_153240Wet n Wild’ın sürekli paletleri içerisinde yer alan en renkli palet sanırım Art in the Streets. İçerisinde beş adet canlı renklere sahip far var ve beşi de mat. Buraya kadar benim için bundan daha güzel bir palet olamaz diye düşünmüş ve büyük bir heyecan ile satın almıştım Wet n Wild Art in the Streets paletini.

Wet n Wild Art in the Streets Far Paleti swatchesAncak renkleri denediğimde o kadar da muhteşem olmadığını gördüm ne yazık ki. Sleek markasının Ultra Mattes V1 paletine sahip birisi olarak bu paletin pigmentasyonunu çok zayıf buldum. Turuncu ve yeşil yine bir nebze daha başarılı olsa da açık tonlar oldukça zayıf. Buna rağmen paletin kalıcılığının oldukça başarılı olduğunu söyleyebilirim, ıslak mendille silmeye çalışırken epey uğraştırdı beni. Türkiye piyasasındaki mat ve renkli far kıtlığı düşünüldüğü zaman güzel sayılabilecek olan Wet n Wild Art in the Streets paleti ne yazık ki benim gibi elinde farklı renkli paletler olan birisi için tatmin edici olmayacaktır. Paletin fiyatı eğer zam gelmedi ise 14,90 tl.

xoxo, madam kişot

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here