Wet n Wild Pearlescent Pink Allık

6
987

Wet n Wild markası geldiği ilk günden beri bir çok ürünü kapış kapış giden bir marka. Şüphesiz ki bunda PR çalışmalarının etkisi de büyük. Ben marka ilk geldiği zaman tekli simli farlarından bir tane alıp hiç beğenmemiştim, daha sonra Petal Pusher ve Art in the Street paletlerini aldım onları da pek beğenmedim. Meğerse asıl bombaları en sona saklamışım, bomba ürünlerinden birisi bence kesinlikle Pearlescent Pink allığı. Her ne kadar far ve rujları ön planda olsa da bu allığının da çok başarılı olduğunu düşünüyorum.

10441338_811734748913777_6210787417297790722_n

Allık Nars’ın ünlü Orgasm allığına dupe yani muadil olarak gösteriliyor. Hatta bazıları bu allığın daha başarılı olduğunu söylüyor. İçinde çok küçük altın rengi ışıltıları var ve fotoğrafta göründüğünden biraz daha şeftali tonlarında yine de rengin en yakın çıktığı yukarıdaki fotoğraf. Epey pigmentli olduğu için uygularken eli hafif tutmada fayda var yoksa Heidi gibi gezersiniz. Oldukça kalıcı bir yapıda benim gün içinde tazelemem gerekmiyor hiç.

Wet n Wild Pearlescent Pink allığın en güzel yanlarından birisiyse bir çok ten ve saç rengine çok yakışacak olması. Fiyatını net hatırlayamasam da ben %40 indirimde 7 lira civarında bir fiyata edinmiştim. Bana kalırsa bu kadar uygun fiyata es geçilmeyecek kadar güzel bir ürün. Gratis mağazalarına uğradığınızda testerlarına biraz bakının belki kendinize daha çok yakıştırdığınız renkler de bulursunuz.

xoxo, madam kişot

6 YORUMLAR

  1. Ben uzun zamandır şeftali tonlarında kullanıyorum ancak kalıcılıktan yana farım bitene kadar şikayetçi olacağım…Fakat bu farın Fiyatı çok uygun.Kalıcı far sorununu da çözecek gibi. Benim gibi buğday ten rengine sahip olanlar için öneriyor musun? Sevgiler….

    • Allık yerine yanlışlıkla far yazdın sanırım, kalıcılığını başarılı buluyorum özellikle de fiyatını düşününce. Yazıda da dediğim gibi her ten rengine gidecek bir allık sana da çok yakışacaktır eminim :*

  2. Ben de çok severek kullanıyorum bu allığı fiyat performans açısından oldukça tatmin edici

  3. Bu arada aldım farı, bugüne bugün far olabilir o 🙂 Nasıl bir şevkle okuduysam 🙂 Bloğunu okumaktan gözler gitti muhtemelen 🙂

Comments are closed.