Wet n Wild Summer 2015 Venice Beach -Hemporary Solutions-

0
691

Herkese yeniden merhaba! Bu haftaya rengarenk bir başlangıç yapalım istedim. Gratis’in ağustos katoloğunda Venice Beach serisini görür görmez renklerine vuruldum sonra internetten yaptığım araştırmalar sonucunda Hemporary Solutions’ın içerisinde mat kırmızı olduğunu görünce tabii ki tercihimi ondan yana kullandıysam da aklım biraz Boardwalk Boozing’de kalmadı değil.

Hello everyone! I was so exited when I first see Wet’n Wild Summer 2015 Venice Beach Collection. I use my choice from Hemporary Solutions. 

Wet n Wild Summer 2015 Venice Beach -Hemporary Solutions-Paletin renkleri sizce de mükemmel değil mi? Sekizli far paletinin içinde 6 mat iki sedefli far var. Sol tarafın alt iki rengi sedefli olanlar. Yeşili henüz denemedim ama mavi tam bir denizkızı rengi.  Paletin dokusu oldukça güzel. Hatta Wet’n Wild’ın sürekli paletlerinden olan Poster Child ve Petal Pusher’dan daha başarılı buldum.

Aren’t they amazing? There is 6 matte 2 satin finish eyeshadows in this palette. Last two ones at left side are the satin ones. I didn’t try the green one yet but the blue is so amazing, this is an exactly a mermaid blue! The texture of the palette is so good. Actually I think it’s better than temporary ones like Poster Child and Petal Pusher.

Wet n Wild Summer 2015 Venice Beach -Hemporary Solutions- swatches

fiyatı: 19,75 TL 

Paletteki renklerin swatchları sırayla bir sol bir sağ olarak swatchlamışım. Canlı renklere sahip mat farları bizde bulmak oldukça güçken bu kadar güzelini bulmak benim için inanılmaz güzel oldu. Swatchlarda baz yok bu arada tek seferlik parmağımı sürmemle aldığım sonuçlar bu şekilde. Ben paleti çok ama çok sevdim hatta yedeğini alsam mı diye düşünüyorum. Farların kalıcılıkları bazla beraber başarılı çok detaylı olarak henüz inceleyemedim ama sınırlı sayıda geldiği için de bir an önce sizle paylaşmak istedim umarım faydalı bir yazı olmuştur, rengarenk haftalar!

I swatched one left one right, it’s really hard to find colourfull matte eyeshadows in Turkey. So I’m so glad to find this one. These are the swatches without primer. I love this palette so much and I’m thinking to buy a backup one. I hope it will be helpfull for you, have a colorfull week!

xoxo, madam kişot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here