Yaz Makyajımın Top 6'sı

4
905

madamkisot.com

Aslında TOP 5 yapmak istedim ama hiçbirinden vazgeçemedim. Bu yaz kullanmadan dışarı çıkamadığım ürünlerin çoğuna yeni başladım aslında ama kısa sürede vazgeçilmezim oldular.

Öncelikle Too Faced Amazing Face ile başlayayım, muallakta kalarak aldığım ve iyi ki almışım dediğim ürünlerden. Sürdüğümde sanki iki katman oluyor ve terlediğimde üstteki katmanı atıyorum, ikinci katman bütün gün kalıyor.

Beauty Blender yaz için en iyisi hem çok zaman ayırmadan hem fırça izi yapmadan fondotenimi bütün yüzüme saniyeler içinde uyguluyorum.

Yazın genellikle sadece balm sürüyorum, Yes To Carrot organik bir balm kokusu yok ve çok iyi nemlendiriyor.

Benim için makyajın olmazsa olmazı maskara. Loreal’in Manga Eyes maskarası ilk başta ambalajı sonra da fırçası ile kalbimi kazandı.

Cindy-Lou aslında manizer olarak üretilmiş olsa da -ben de o niyetle almıştım- allık için daha uygun bana göre, inanılmaz tatlı pembe ışıltılara sahip.

Son olarak Bahama Mama bronzerı kontör için kullanıyorum alalı bir kaç ay oldu ama yakında yenilemem gerekecek gibi.

** Yazıda yer alan ürünlerin hepsinin detaylı yazısı gelecek 🙂

Benimkiler bu kadar, sizin yaz aylarında vazgeçemiyorum diyerek kullandığınız ürünler neler?

xoxo, madam kişot

 

 

 

4 YORUMLAR

  1. elbette maskara olmazsa olmazlarım arasında ama ben kremi her zaman birinci sıraya koyarım el, ayak, yüz, göz altı, vücut kremine kadar vazgeçilmezlerim var. Kuru bir cilt ve karasal iklimin getirdikleri cildi yoruyor 🙂

    • Kiehls’in ürünlerini çok övüyorlar özellikle de midnight kremiydi sanırım onu ben sadece testerlarını denedim ama gerçekten de başarılı 🙂

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here