Yeni Sezonda Öne Çıkan Moda Trendleri

0
837

Havaların bir anda mevsim normallerine dönmesi ile beraber hepimiz kışlıkları çıkarmaya başladık. Markalar için sezon trendlerini yazıp derlerken sizin için de 2018-2019 sonbahar kış sezon trendlerinde ön plana çıkanları derlemeye karar verdim. Tahmin ediyorum ki siz de benim gibi bir yandan kışlıkları elden geçirirken diğer yandan da yeni sezon ihtiyaçlarını kenara yazıyorsunuz. Ne alsam diye düşünürken kaybolmamak için size güzel bir 2018-2019 sonbahar kış sezon trendleri özeti hazırladım.

Genel olarak sezonla ilgili birkaç not;

-Bu sezon leopar deseni her yerde ve her renkte karşımıza çıkıyor. Sevenler yaşadı.

-Ekose deseni bu sezon da trendler arasında. Babalardan, abilerden, sevgililerden oduncu gömlekleri çalmanın tam zamanı.

-Eskiye dönüş her sezon var ama bu sezon 60’lar, 70’ler, 80’ler hepsi bir arada. Bir de üstüne 90’lar da var. Eskilerden kalanları sandıklardan çıkarma zamanı.

-Kış aylarında hepimizin sevgilisi olan puf montlar falan geçen sene olduğu gibi bu sene de moda. Allah’a şükür.

-Pilot ceketlerini andıran koyun postu ceketler bu yeni sezonun gözdelerinden. Kullanımları biraz zor olsa da yaşadığı yerde mevsime uyduranlara duyurulur.

-Holografik kumaşlar, pullar, payetler, iridescent dokular hepsi moda. Bu arada bunlar makyajlarda da çok moda. Drug storeda bile var artık.

-Pul payet eskiden abiyelerde vardı ya onu unutun. Artık her gün kullanabiliyoruz. Benim gibi sevdalılarına müjdemi vereyim. Blazerlarla falan kullanabilirsiniz mis gibi.

-Layering dediğimiz olay da geçen seneden kalan trendlerden. Bence başarılı bir şekilde uygulamak zor ama yapınca da efsane oluyor.

Benim 2018-2019 sonbahar kış sezon trendlerinde gözüme takılan detaylar bunlardı. Umarım işinize yarar en yakın zamanda tekrar görüşmek üzere. -xoxo, madam kişot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here