Yılbaşı Gecesi Ritüeli

0
666

Daha önce söylediğim gibi ben yılbaşını kutlamıyorum, ama sistemin işleyişi ile beraber dahil olduğum ve ritüel haline getirdiğim tek bir şey var. 31 Aralık gününün benim için hiçbir farkı yok diğer günlerden ertesi günün resmi tatil olması dışında akşama kadar gündelik hayatıma devam ediyorum. Saat gece yarısına yaklaşınca pijamalarım, pofuduk terliklerim ve sıcak çikolatamla CNBC-E’yi açıp Victoria’s Secret’ın yeni yıl defilesini izliyorum.

Evet yıllardır değişmeyen ve her sene yaptığım yegane yılbaşısı şeyi bu. Bu gece de istisnai bir şey olmayacak, gece yarısı beni ararsanız bilin ki Victoria’s Secret meleklerinin şovunu izliyorum. Size de öneriyorum hatta sahne şovu, kostümler gayet sarıyor insanı. Hele bir de güzel bir konuk şarkıcı ya da grup gelirse tadından yenmez. Bu sene sanırım Arina Grande yeniyetmesi varmış ama birisi daha vardır onla teselli buluruz belki.

Şimdi de düşünüyorum acaba o malum iğrenç, banal espriyi yapsam mııı yapmasam mııı diye. Sanırım yapmayacağım en iyisi yapmayayım da beni sevmeye devam edin.

xoxo, madam kişot

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here